روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون صنعتی / تولید کننده روغن زیتون صنعتی

تولید کننده روغن زیتون صنعتی

روغن زیتون دارای فواید بسیار زیادی می باشد، همچنین چربی روغن های گیاهی بخصوص روغن زیتون به صورت اشباع شده نیست، و باعث کاهش چربی خون می شود. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تولید انواع روغن ها به صورت صنعتی امکان پذیر شده است. در حال حاضر تعداد بسیاری تولیدکننده روغن زیتون صنعتی در ایران وجود دارند، که با بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها این محصول را به صورت عمده تولید می کنند، تا در دسترس خریداران قرار بگیرد.

تولید کننده روغن زیتون صنعتی

شیوه تولید روغن زیتون صنعتی

شیوه تولید روغن زیتون صنعتی

یکی از معیارهای مهمی که کیفیت روغن زیتون را تعیین می کند، چگونگی تولید آن می باشد. راه های زیادی برای تولید روغن زیتون وجود دارد. میوه زیتون در انتهای پاییز و ابتدای زمستان تغییر رنگ می دهد، و رنگ آن از سبز به ارغوانی تیره می رسد که در این حالت به آن زیتون سیاه نیز گفته می شود. با رسیدن زیتون، روغن آن تغییرات زیادی را متحمل می گردد.

تولید روغن زیتون به روش صنعتی انواع مختلفی دارد، بنابراین روغن های زیتون را می توان بر اساس خواص شیمیایی و روش تهیه آن به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد. روغن زیتون صنعتی را تنها با استخراج به صورت فیزیکی تهیه می کنند، و همچنین دارای ارزش غذایی بالایی بوده و برای سلامتی مفید است.

تولید روغن زیتون صنعتی شیوه و مراحل خاص خود را دارد.  ابتدا بابد شست و شو و جداسازی مواد زائد انجام شود. میوه زیتون را با خیساندن در آب شست و شو می دهند و با فشار آب مواد زائد مانند سنگ ریزه و خرده چوب را از آن جدا می کنند.

سپس مرحله خرد کردن میوه زیتون به وسیله آسیاب است. با عمل خورد کردن بافت گیاهی پاره می شود، و روغن موجود در سلول ها به طور کامل آزاد می شدند، در این قسمت هرچه میوه ریزتر باشد روغن به دست آمده یکنواخت تر می شود. سه نوع آسیاب برای این کار وجود دارد: آسیاب سنگی یا غلتکی، آسیاب فلزی و آسیاب چکشی

پس از آسیاب، خمیر زیتون را مالش می دهند تا سلول های روغنی از هم جدا شوند و استخراج روغن آسان گردد.

در نهایت برای استخراج روغن زیتون اقدام می شود. در این قسمت از سانتریفوژ برای جدا کردن محتویات غیر یکنواخت استفاده می شود.

فروش ویژه روغن زیتون صنعتی

فروش ویژه روغن زیتون صنعتی

همان طور می دانید روغن زیتون خالص دارای خواص بی شماری برای بدن می باشد. روغن زیتون صنعتی یکی از پرفروش ترین نوع روغن گیاهی است،  که قیمت آن بالا می باشد، اما با خرید آن در فروش ویژه، قیمت آن نیز تا حدوی کاهش می یابد. فروش روغن زیتون صنعتی به دو صورت عمده و جزئی برای خریداران انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش روغن زیتون صنعتی

فروش روغن زیتون صنعتی با قیمت ارزان

فروش روغن زیتون صنعتی جهت ترکیب در صابونسازی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ماساژ درمانی، و …

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند