روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون خوراکی / صادرات روغن زیتون خوراکی خالص

صادرات روغن زیتون خوراکی خالص

زیتون نوعی میوه درختی بوده که بسیار روغنی است و با توجه به خواص ویژه ای که دارد، از آن فرآورده های بسیاری استخراج می گردد که یکی از آن ها روغن زیتون است.

روغن زیتون های ساخته شده توسط ما به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند، از سوی بازار های جهاتی بسیار پر متقاضی هستند و روز به روز بر تعداد اقدام صادرات روغن زیتون خوراکی خالص افزوده می گردد که در صادرات آن کیفیت محصول و به دنبال آن نوع و نحوه بسته بندی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

صادرات روغن زیتون خوراکی خالص

انواع بسته بندی روغن زیتون خوراکی

انواع بسته بندی روغن زیتون خوراکی روغن زیتون خوراکی به دلیل این که جزو روغن های با ارزش و طبیعی به شمار می آید، باید در بسته آن دقت شود چرا که نقش مهمی در ماندگاری و کیفیت آن دارد.

یکی از انواع بسته بندی روغن خوراکی، نوع شیشه ای است که بهترین بسته بندی برای روغن های زیتون به شمار می آید چرا که شیشه کاملا خنثی است و با مواد موجود در روغن به هیچ وجه واکنش نمی دهد و در این نیان هم می توان از شیشه های شفاف و هم از شیشه های مات استفاده کرد.

از دیگر انواع بسته بندی آن، بسته بندی در ظروف فلزی است، در این بسته بندی از فلزاتی برای روغن زیتون استفاده می شود که واکنش پذیری آن ها در حد صفر باشد و به این منظور می توان از ظروف استیل استفاده کرد که به هیچ وجه واکنش نمی دهند و روغن در درون آن ها هم کیفیت خود را از دست نمی دهد و ماندگاری آن افزایش پیدا می کند.

بسته بندی دیگر آن ها به شکل بطری های پلاستیکی است که به این منظور از بطری های حاوی علامت PVC استفاده می شود، چرا که قابل بازیافت هستند و تهدیدی برای طبیعت به شمار نمی آیند.

برای بسته بندی نوع فله ای روغن های زیتون نیز از بشکه های مقاوم استفاده می گردد تا نشت روغن به حداقل برسد. این بشکه ها به طور عمده دارای رنگ بدنه آبی  و درب مشکی رنگ هستند.

مرجع خرید روغن زیتون خوراکی خالص

مرجع خرید روغن زیتون خوراکی خالص می توان آن را از مرجع خرید تهیه نمود که از معتبر ترین مکان های خرید و فروش روغن زیتون های خالص و خوراکی به شمار می آیند.

همچنین گفتنی است که به دلیل خواصی که روغن زیتون دارد و این که از آن در صنایع مختلفی نظیر صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی استفاده می گردد، این محصول مصرف بالایی نسبت به سایر دانه های روغنی در ایران دارد و به دنبال مصرف بالا، خرید روغن زیتون خالص خوراکی از مرجع آن نیز افزایش پیدا کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن زیتون خوراکی

خرید روغن زیتون خوراکی اصل در بازار

خرید روغن زیتون خوراکی اصل با قیمت مناسب و در حجم بالا، از طریق مراکز …

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند