روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون مالشی / مرکز خرید روغن زیتون مالشی

مرکز خرید روغن زیتون مالشی

روغن زیتون در ایران بسیار کاربردی است. شاید از خرید روغن زیتون راضی نباشید و اجناس تقلبی خریده باشید. ما این جا هستیم تا بگوییم چگونه از خرید روغن زیتون مالشی رضایت داشته باشید.
روغن ها انواعی دارند. بعضی از آنها در صنعت و تجارت کاربرد دارند و برخی برای سلامتی مفید اند. روغن های مصرفی برای سلامتی را به دو صورت روغن های مورد استفاده در پزشکی و روغن های خوراکی می شناشیم.
در گذشته که کارخانه ها وجود نداشتند و مردم کالاهای مورد نیازشان را خودشان تهیه می کردند زندگی افراد بسیار سالم تر و ارگانیک تر بود. البته از این حقیقت نمی توان گذشت که تاسیس کارخانجات به بهداشت و درمان جهانی کمک به سزایی کرد.
نیاکان ما در سرتاسر جهان، به دامپروری و کشاورزی مشغول بودند. درآن زمان ها افراد در کنار تولید لبنیات و گوشت، روغن های گیاهی و جانوری هم استخراج می کردند.
بدین منظور گیاهان یا چربی های حیوانی را در معرض نور خوشید و گاها آتش قرار می دارند. آن را طی چندین مرحله مورد فشار قرار می دادند و از حجم زیادی مواد اولیه، مقداری روغن به دست می آوردند. به همین خاطر روغن، در گذشته نیز با ارزش و پرزحمت تلقی می شد.
گیاهان روغن دار که گذشتگان به آنها علاقه داشتند، سویا، آفتابگردان، زیتون، کلزا بودند. پر استفاده ترین آنها در گذشته و امروز روغن زیتون است. خانه و آشپزخانه ای نیز که امروزه از روغن زیتون خالی باشد. این روغن هم مصرف خوراکی دارد . هم مصرف موضعی آن در درمان امراض کاربردی است.

خواص روغن زیتون طبیعی

  • تقویت ناخن
  • تاثیر در حالت مو و براقی آن
  • رفع زخم معده
  • تنظیم قند خون
  • و…

به منظور کاهش استرس و درمان برخی از بیماری های رایج، پزشکان ایرانی مصرف موضعی آن یا اصطلاحا مالشی را بیشتر از خوراکی توصیه می کنند. با مصرف روغن زیتون مالشی می توانید از مراجعه ی به پزشک و اقدام به برخی جراحی ها و درمان های خاص جلوگیری کنید!

خرید روغن زیتون مالشی

فروش روغن زیتون در ایران

در کشورمان بخاطر اطلاع رسانی رسانه های خبری، مردم بیش از پیش به داروها و درمان های گیاهی روی آورده اند. روغن زیتون از آنجا که بسیاری بیماری ها را درمان می کند، از پرفروش ترین محصولات است.
هم نوع خارجی و هم نوع داخلی این محصول در فروشگاه های زنجیره ای و آنلاین در دسترس اند.

خرید روغن زیتون مالشی

خرید روغن زیتون مالشی

پیش از خرید روغن زیتون مالشی به مجوزهای بهداشت و سیب سلامت حک شده روی آن دقت کنید. بدین صورت می توانید از خرید خود رضایت داشته و مطمئن باشید کالای اصل خریداری کرده اید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش روغن زیتون مالشی

فروش روغن زیتون مالشی مناسب برای پوست و مو

امروزه فروش روغن زیتون مالشی برای مصارف مختلف غیر خوراکی انجام می شود. البته این …

بازرگانی آذرند